Başlat – Ready Player One Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.8 IMDB Puanı 6 Yorum 8,337 Görüntülenme

Başlat – Ready Player One Türkçe Dublaj izle Başlat – Ready Player One Türkçe Dublaj izle

Yönetmen:

Editör Yorumu:

Orijinal Türkçe Dublaj
Gelecek yüzyılda insan oğlu yaşadığı gezegeni tamamen tüketir. Tüm enerji kaynakları yok olmuş bir dünya'da yaşan az sayıdaki insan kendini sanal gerçeklik ile avutmaktadır. Bu dünya insanlar açısından o kadar benimsenmiştir ki, adeta gerçek bir olaymış gibi insanların zihninde yer edinmiştir. Her şeyin karmaşık olduğu bu dünyada Wade adındaki genç bir adamın aksiyon ve macera dolu hayat hikayesine odaklanıyoruz.

Yönetmenliğini birbirinden ünlü filmlerde imzası bulunan Steven Spielberg'in üstlendiği Başlat filminin senaryosu Zak Penn ve Ernest Cline tarafından kaleme alınmıştır. 30 Mart 2018 de Türkiye'de Türkçe dublaj lı olarak izleyicisi ile buluşan Ready Player One adındaki filmin imdb puanı ise muazzam düzeydedir.

Wade sıcaktan ve yoksulluktan o kadar bıkmıştır ki, sanal dünyanın en popüler oyunlarından olan Hazine avın'da kendisine yer aramaktadır. Bir süre sonra genç adam büyük seviyeler atlayarak diğer kullanıcıların hedefi haline gelecektir. Sanal alemde geçen kedi fare oyununun kazananı asla belli değildir. Burada şartlar eşittir. Zekanın ve çabukluğun belirleyici olacağı bu oyun insanların gerçek hayatlarını etkileyebilecek düzeydedir. Başlat ''Ready Player One'' filminin oyuncu kadrosunda Olivia Cooke, Simon Pegg ve Tye Sheridan gibi isimler öne çıkıyor.

Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapınız. Yorumlarınız ve film hakkında değerlendirmeniz bizim için çok önemlidir.

loading...
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ready Player One

  Yayın Tarihi:

  29 Mart 2018

  Senaryo:

  Zak Penn, Ernest Cline, Ernest Cline
  Avatar

  Yorumlar (6)

  1. Avatar
  2. Avatar
  3. Avatar
  4. Avatar
  5. Avatar
  6. Avatar
  video player in page