Justice League: Adalet Birliği izle türkçe dublaj full hd
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
1 Yorum 20,448 Görüntülenme

Justice League: Adalet Birliği izle türkçe dublaj full hd Justice League: Adalet Birliği izle türkçe dublaj full hd

Yönetmen Zack Snyder imzalı Justice League: Adalet Birliği de Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper adamlarını bir araya toplayan usta yönetmen izleyenlerine Dünya'yı yeni bir felaketten kurtarmak için destansı bir macera sunuyor. 300 Milyon Dolarlık bütçesi ile dikkat çeken Adalet Birliği adlı yapım 17 Kasım 2017 de Tüm Dünya ile aynı anda Tükiye'de Vizyona girmiştir.

Batman ve Wonder Woman artık birer müttefiktir. Karşılarındaki düşman onların baş edeceğinden çok daha güçlüdür. Süper ikili kendilerini bu savaşta yalnız bırakmayacaklarına inandıkları süper kahramanlardan yardım isteyecektir. Bakalım bir araya gelen bu süper yeteneklere sahip kahramanlar bu tehditi bertaraf edebilecek mi?

Justice League: Adalet Birliği Yenilmezler serisine ile de benzerlik gösteren film Bilim Kurgu ve aksiyon sevenler için uzun zamandır beklenen yapımların başında geliyor. Adalet birliğinin senaryosu Chris Terrio, Joss Whedon ve Zack Snyder tarafından kaleme alınmıştır.

Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapınız. Yorumlarınız ve film hakkında değerlendirmeniz bizim için çok önemlidir.
Bu filmden sonra meye ne dersin?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Avatar

    Yorumlar (1)

    1. Avatar
    video player in page