Labirent 3: Son İsyan Türkçe Dublaj Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 9,645 Görüntülenme

Labirent 3: Son İsyan Türkçe Dublaj Full izle Labirent 3: Son İsyan Türkçe Dublaj Full izle

Labirent 3 hikayesinin son halkası, Thomas ve arkadaşlarının son savaşına odaklanıyor. Labirent Son isyan filminde macera ve aksiyon bir tık yukarıda gibi görünüyor. Hikayenin temelindeki sıra dışı deney bu çocukların birer asi savaşçı olmalarına ve düzene baş kaldırmalarına neden oldu. W.I.C.K.E.D. adlı şirket tüm dünyayı hegemonyası altına alıp birer koyun misali yönetmek istemektedir.

Onların bu hayali kendileri çapında imkansız değildir. Ancak başarısız bir deneyin parçası olan Thomas her defasında bu oyunu bozmaktadır. Şirketin onca askerine ve parasına sadece zekası ie meydan okuyan bu genç adam, kurulu tuzakları bir bir bozmaktadır. Labirent son isyan da thomas ve arkadaşları Minho'yu kurtarmış ve onu hapsetmek isteyen azılı düşmanların peşine düşmüşlerdir.

Artık savunma yerine savaş stratejisini benimseyen bu isyancı gurup, kendilerini bekleyen büyük tehlikeden habersiz olarak yola çıkmıştır. 26 Ocak 2018 de Tüm Dünya ile aynı anda ülkemizde vizyona giren Labirent 3 filminin yönetmenliğini Wes Ball üstlenmiştir. 36 Milyon Dolarlık bütçesi ile dikkat çeken filmi Türkçe dublaj lı olarak sitemizden tek part ve sinema çekimi izleyebilirsiniz.

Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapınız. Yorumlarınız ve film hakkında değerlendirmeniz bizim için çok önemlidir.
Bu filmden sonra meye ne dersin?

loading...
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Labirent 3: Son İsyan Türkçe Dublaj Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Yorumlar (1)

  1. Avatar
  video player in page